Dárky a zážitky pro dva

Dva jsou pár. Muž a žena. Partner a partnerka. Manžel a manželka. V jejich životě je mnoho společného a jedním z toho jsou významné chvíle, životní jubilea či jiné slavnostní příležitosti. A vy si jistě říkáte, čím dvojici obdarovat. Chcete, aby to bylo něco zvláštního, netradičního, něco, aby se na to jen těžko zapomínalo. Darujte zážitky pro dva.

žena s mužem _ 7452423_s

První takovou příležitostí v roce může být svátek svatého Valentýna, který slavíme každoročně 14. února. Svůj původ má již v dobách starověkého Říma. Zde kněz Valentýn přes zákaz císaře oddával mladé páry. Byl však zatčen a 14. února popraven. Z původních oslav mučednictví svatého Valentýna vznikl romantický svátek, který oslavuje lásku. Při té příležitosti si děláme radost maličkostmi a chystáme valentýnské dárky. Při této příležitosti si zamilované dvojice většinou vyměňují růžová a červená přáníčka, dívky dostávají od svých chlapců květiny. Proč ale tento den nevyužít k romantickému zážitku? Dejte možnost své milé polovičce se obléci do krásných šatů, učesat nádherný účes a vezměte ji na luxusní večeři, po které vždycky tajně toužila. Nebo si spolu vyrazte na víkend někam, kde vás budou jen a jen rozmazlovat. Možností je spousty. Užijte si svátek zamilovaných spolu!

Dalším takovým dnem je 1. květen. Tento svátek má mezi lidmi v Čechách větší oblibu, než svátek svatého Valentýna. Někteří lidé totiž považují 14. únor za svátek americký a proto ho neslaví. 1. máj je oproti tomu, jak už o tom kdysi psal Karel Hynek Mácha, lásky čas. Zamilovaní hledají rozkvetlou třešeň, aby se pod ní mohli políbit. Proč nevyužít tento den k tomu, abyste spolu zažili něco zajímavého a nezapomenutelného? Darovat zážitky je ten pravý způsob, jak říci druhému, co k němu cítíte.
Samozřejmě na seznamu významných dnů nesmí chybět jeden z nejdůležitějších – svatební den. Tady se přímo nabízí darovat novomanželům zážitek pro dva, aby tím tak započala jejich společná cesta životem. Velmi příhodné jsou romantické pobyty ve dvou nebo adrenalinové dárky.

Tento velký den samozřejmě dvojice každý rok oslavuje. Oslavuje den, kdy si řekli své „Ano“ a slíbili si společný život. Proč to letos neoslavit něčím neobvyklým? Vyzkoušet něco, co manželé spolu ještě nedělali. Skočit padákem nebo bungee jumping?
Velká spousta lidí dárky raději dává, než dostává. Mají z toho potěšení. Pokud i vy mezi ně patříte, dopřejte si radost dvojnásobnou. Darujte zážitky pro dva svým rodičům nebo sestře a jejímu příteli. Společně se pak radujte z vyprávění vtipných okamžiků a z prohlížení fotek. Nebo snad uvažujete nad tím, co své drahé polovičce darujete vy? Neváhejte! Darujte jemu/jí zážitek, který prožijete spolu. Jistě to váš vztah ještě posílí. Máte možnost o svém milovaném zjistit nové a netušené věci a zažít s ním neobyčejné chvíle.
Slova „ve dvou se to lépe táhne“ jsou ověřená časem a opravdu platí. Nenechte manžela skákat z mostu samotného a nadělte adrenalin i sobě! Zážitky pro dva jsou originálním způsobem, jak říct druhému, že ho máte rádi. Vyzkoušejte to i vy!